Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21676
Stary 21.11.2019, 09:12
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Trio na razie złotówki nie dołożyło do tego... Nie kwestionuję ich pracy, szacun. Przejmą teraz SA za darmo, a głupi kibice spłacą długi. 100% akcji za bezcen, bez żadnego wkładu własnego. Majstersztyk. Jak ktoś tego nie widzi, to jest debilem. Po to to było. Kto ma wymusić na nich nakłady w wysokości ich żądań od potencjalnych inwestorów?
Przeczytałeś to co napisałeś? Gdyby nie Trio to dziś nie było by Wisły piłkarskiej ( a co za tym idzie całej Wisły).To trzeba sobie jasno powiedzieć.
Kwiecień się nie podjął taki był burdel, inni wielcy również, zobaczyli co się dzieje, od razu się wycofali. Teraz po roku kiedy udało się w miarę to wszystko poukładać i sprowadzić do pionu nagle każdy chce wziąć spółkę? Nagle każdy jest mądry? Gdzie byli w grudniu tamtego roku Patrzyli jak Wisła tonie w bagnie, to była kwestia tygodni i nie byłoby co zbierać. Na szczęście całej Wisły ( a na przekór wielu, którzy już zacierali ręce, że jest po Wiśle) znalazło się kilka osób w tym głównie Błaszczykowski, Królewski i Jażdżyński i dali radę!! Należy dać kontynuować Trójce swoją misję ratowania, znajdzie się ktoś uczciwy z pomysłem i kasą to ok, ale póki co nie ma takich, bo powielają się te osoby, które w grudniu nie podjęły się ratowania Wisly.
Teraz konkretni ludzie stawiają sprawę jasno i klarownie, przez rok zrobili co mogli żeby Wisłe wyciągnąć z bagna, już nie siedzi w nim po uszy a po szyję, można lekko złapać oddech, ale w dalszym ciągu jest sytuacja kiepska i wg mnie należy tej Trójce dać kontynuować ratowanie klubu.
Jak zagraniczny inwestor mógłby się zainteresować Wisłą w takiej kondycji? Bez jaj. Potrzeba pewnie kolejnego roku może dwóch żeby wyjść z bagna do pasa, a wtedy może ktoś się zacznie interesować, może dopiero jak z bagna wyjdziemy całkiem.
Odpowiedz cytując