kowalkowskij napisał(a):

|
Nie o to mi chodzi. Chciałbym jednak, aby postawili się na równi z "szukanymi" przez nich inwestorami. jeśli długi mają spłacić kibice, to niech Socios przejmie akcje Wisły w równowartości kwot wpłaconych przez kibiców. A trio niech nie pożycza kasy tylko ją wpłaci do spółki.
|
Skoro to było takie proste, takie oczywiste, to czemu nie znalazł się nikt inny, żeby przejąć klub za pożyczkę po 1,5mln tylko musiały się znaleźć akurat w szczęśliwym miejscu i czasie 3 osoby, w tym: legenda klubu, kumpel z dzieciństwa prezesa TS i kumpel kumpla z dzieciństwa prezesa TS...?