Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21674
Stary 21.11.2019, 08:44
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Nie o to mi chodzi. Chciałbym jednak, aby postawili się na równi z "szukanymi" przez nich inwestorami. jeśli długi mają spłacić kibice, to niech Socios przejmie akcje Wisły w równowartości kwot wpłaconych przez kibiców. A trio niech nie pożycza kasy tylko ją wpłaci do spółki.
Skoro to było takie proste, takie oczywiste, to czemu nie znalazł się nikt inny, żeby przejąć klub za pożyczkę po 1,5mln tylko musiały się znaleźć akurat w szczęśliwym miejscu i czasie 3 osoby, w tym: legenda klubu, kumpel z dzieciństwa prezesa TS i kumpel kumpla z dzieciństwa prezesa TS...?
Odpowiedz cytując