Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21673
Stary 21.11.2019, 08:16
I jak bys sobie wyobrazal takie "rzady" Socios? Ok, rozumiem o co Tobie chodzi. Przejeli klub za pozyczke w zabezpieczeniu majac grunty w hipotece na poczet tej pozyczki. Dostaja klub, utrzymuja go i splacaja dlugi w wiekszosci dzieki kasie kibicow. Mi to pasuje, nawet jesli ich misternym planem jest za x lat doprowadzic do rentownosci spolki i jej sprzedazy z zyskiem (dla nich). Nie mam nic przeciwko.
Odpowiedz cytując