wiesniak842 napisał(a):

Nie o to mi chodzi. Chciałbym jednak, aby postawili się na równi z "szukanymi" przez nich inwestorami. jeśli długi mają spłacić kibice, to niech Socios przejmie akcje Wisły w równowartości kwot wpłaconych przez kibiców. A trio niech nie pożycza kasy tylko ją wpłaci do spółki.