Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
kotyrek
Senior Member
Od: 05.2003
Offline
#
21664
20.11.2019, 21:37
Znak tak na dobrą sprawe nigdzie nie jest bezpieczny. Jak kończą sie pieniądze (niezależnie gdzie czy w stowarzyszeniu czy spółce akcyjnej) to sie sprzedaje "godła rodowe". Uczy tego historia:
https://katowice.wyborcza.pl/katowic...cia-klubu.html
kotyrek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kotyrek
Znajdź inne posty napisane przez kotyrek