Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21663
Stary 20.11.2019, 20:28
Moim zadaniem nie było Was uspokajać, napisałem tylko, że obecnie znak jest bardziej bezpieczny w TS, niż w spółce, która w przypadku np. braku utrzymania w czerwcu może upaść. TS-owi to na tę chwilę nie grozi.

Ps. jeśli macie argumenty, że herb jednak bardziej bezpieczny będzie w SA, to chętnie je poznam.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 20.11.2019 o godz. 20:48.
Odpowiedz cytując