serek.c2 napisał(a):

|
Już pisałem, TS nawet w takim przypadku w pierwszej kolejności straci ziemię...
|
Znasz wszystkich komorników w Krakowie i wiesz, że jak już sprzedadzą graty i sprzęt ruchomy za bezcen to się wezmą za trudne do sprzedania prawo wieczystego użytkowania a nie sprzedawalne jednym podpisem znaki towarowe? Wiesz, że nie wśród nich żadnego kibica C który zrobi to w pierwszej kolejności z dziką przyjemnością?
Myślisz, że to my sobie będziemy wybierali co ten komornik opieczętuje, zajmie, sprzeda?