serek.c2 napisał(a):

|
Z drugiej strony Wisła SA może upaść, prawa do herbu i nazwy trafią w niepowołane ręce i różne cyrki związane z taką sytuacją mogą mieć miejsce. Zastanawia mnie, czy nie da się skonstruować umowy licencyjnej w taki sposób, by zabezpieczała odpowiednio SA?
|
TS może upaść równie szybko. P. Wawro ma od długiego czasu nakaz komorniczy z tego co wróble ćwierkają. On z tego co słyszałem krzywdy nie zrobi, ale gdyby był to ktokolwiek inny to przy R22 już dawno nie byłoby zarządu tylko komornik intensywnie szukający na ten herb i nazwę kupca.
Ile takich spraw jest w sądzie? Co będzie jak kolejna trafi na kogoś kto ma Wisłę gdzieś?