wolfy napisał(a):

Kto ma grać - o tym decyduje trener, który obserwuje zawodników na treningu. Janicki gra na tej właśnie podstawie i na tej podstawie Szota zagrał tylko Puchar Polski z drugoligowcem, gdzie - dodajmy - kompletnie się skompromitował.
Granie w dowolnym U o niczym nie świadczy, grało tam mnóstwo piłkarzy z braku laku którzy nigdy później nie zrobili kariery, nawet na szczeblu ekstraklasy. Jak dobierasz z jednego rocznika, w dodatku w Polsce to kilku leszczy z natury musi grać. Nie twierdzę, że Szota nim jest (ale na razie wiele na to wskazuje), ale to żaden argument.
Dopóki Szota nie zagra jednego dobrego meczu w ekstraklasie radzę przestać o nim truć. Uprzedzając pytanie - zagra kiedy wystawi go trener, nie kibice, dla których najlepsi piłkarze są zawsze na ławce, bo ich jeszcze na oczy nie widzieli.
Mnie to zwyczajnie śmieszy i żenuje, tak jakby przy naszej kadrze i sytuacji jakiś wielki talent był wcześniej samobójczo blokowany przez Stolarczyka. Jeśli nowy trener nie będzie na Szotę stawiał, to znaczy że ma ważne powody.
|
....a a jak miał się według Ciebie pokazać skoro St07arczyk usilnie wystawiał klocowatego Wasyla, Klemenza bez treningów na środku obrony bo go rzucał na prawą lub defensywnego pomocnika a;bop topornego i słabego Janickiego? Ciekawi mnie co myślałem w sytuacji gdy debiutować miał 16-sto letni Hoyo-Kowalski w duecie z Klemenzem? Że po co go wystawiać? Bo ejst słaby? Bo nie grał w Ekstraklasie? Logika kompletnego dzbana... Nawet jeżeli ktoś pokazuje się z dobrej strony w 4 lidze to jest to ni chuja nie adekwatne do Ekstraklasy...
Co do ostatniego zdania to kompletnie się z tym nie zgadzam! Skoro jeździ na kadrę regularnie i gra po pełne 90 minut to jednak prezentuje wyższy poziom niż rówieśnicy? Stolar go chciał po czy stwierdził, że go nie chce bo w sumie Janicki nie gra źle... Jeżeli Magiera zobaczył w tym chłopaku to "coś" to dlaczego Stolar tego nei widział albo nie potrafił wykorzystać? Skowronek może mieć zajebiste podejście do młodzieży i może się okazać, ze Serafin będzie podstawowym obrońcą a Buksa napastnikiem.