Mar85 napisał(a):

|
Nawet nie skomentuje Twojego wpisu. Policz ile kosztowało każde Mistrzostwo Polski i każdy inny puchar. Nasza kulą u nogi był brak awansu do fazy grupowej LM. Szkoda że droga wtedy była taka a nie inną.
|
Naprawde nie wiem skąd się biorą tacy ludzie jak Ty i For_FuN_. Nie wazne ile bede tłumaczył, ile faktów przywoływał Wy i tak będziecie wszystko widzieć jako biało-czarne, omijać pytania na które nie znacie odpowiedzi i wracać uparcie do jednego czyli tego że Cupiał dam nam wiele mistrzostw. No dał, zajebisty człowiek i błogosławie fakt, że był w Wiśle i dał mi tyle emocji i pięknych wspomnień. Tylko co do ch... ma to wspólnego z dyskusją i faktem, że oddał Wisłę w kiepskiej formie i kiepskim ludziom? Udajemy, że tego nie widzimy? Już byli tacy, którzy nic nie widzieli i nic nie słyszeli.
Kończę także dyskusję z Tobą bo tylko się człowiek ludzką głupotą nadaremnie denerwuje.