Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 20.11.2019, 17:19
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Personalne wycieczki to nie do mnie kolego. Zgrywasz mądrego to powiedz na jakiej podstawie ma grać Janicki? Nie ma gorszego obrońcy w tej rundzie. To co widzi w Szocie trener młodzieżowej reprezentacji że na niego stawia? Nie ma lepszego czy sobie go w grze wypróbował?
Kto ma grać - o tym decyduje trener, który obserwuje zawodników na treningu. Janicki gra na tej właśnie podstawie i na tej podstawie Szota zagrał tylko Puchar Polski z drugoligowcem, gdzie - dodajmy - kompletnie się skompromitował.

Granie w dowolnym U o niczym nie świadczy, grało tam mnóstwo piłkarzy z braku laku którzy nigdy później nie zrobili kariery, nawet na szczeblu ekstraklasy. Jak dobierasz z jednego rocznika, w dodatku w Polsce to kilku leszczy z natury musi grać. Nie twierdzę, że Szota nim jest (ale na razie wiele na to wskazuje), ale to żaden argument.

Dopóki Szota nie zagra jednego dobrego meczu w ekstraklasie radzę przestać o nim truć. Uprzedzając pytanie - zagra kiedy wystawi go trener, nie kibice, dla których najlepsi piłkarze są zawsze na ławce, bo ich jeszcze na oczy nie widzieli.

Mnie to zwyczajnie śmieszy i żenuje, tak jakby przy naszej kadrze i sytuacji jakiś wielki talent był wcześniej samobójczo blokowany przez Stolarczyka. Jeśli nowy trener nie będzie na Szotę stawiał, to znaczy że ma ważne powody.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując