wolfy napisał(a):

|
Możesz go sobie wypróbować, w Futbol Managerze. Trener go wystawi jak uzna że się nadaje. A na to musi sobie Szota zapracować grą na treningach i rezerwach.
|
Personalne wycieczki to nie do mnie kolego. Zgrywasz mądrego to powiedz na jakiej podstawie ma grać Janicki? Nie ma gorszego obrońcy w tej rundzie. To co widzi w Szocie trener młodzieżowej reprezentacji że na niego stawia? Nie ma lepszego czy sobie go w grze wypróbował?