Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21644
Stary 20.11.2019, 16:10
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Czytam ze zrozumieniem. Wy i tak nic się nie nauczycie. Wam jest potrzebna 4 liga żeby pewne rzeczy zakumać. Palnijcie sami się w lep i zobaczcie w jakiej rzeczywistości działają Polskie kluby. Wskarzcie mi 2 takiego człowieka w Polskiej piłce co tyle lat z sukcesami łożył na klub? Spalona ziemia? Spalona ziemia to była np w Polonii Warszawa bez żadnych sukcesów. 4 liga wam chyba otworzy oczy. Błędy każdy popełniał i Boguś też ale nie zostawił nas w 4 lidze. Nie chciał oddać SA do TS i widać miał rację. Za wszystko odpowiada TS. Ciekawe jakby sobie bez Cupiała poradzili i jak szybko byśmy zlecieli do niższych lig przed 2000 rokiem.
Akurat tutaj przed 4 liga to klub uratowalismy my, kibice + trio. I to nas glownie rozni od casusu Poloni czy nawet tego co sie nie tak dawno dzialo w Ruchu a nie kondycja w jakiej klub byl po odejsciu Cupiala. Nie chcial oddac do TSu i mial racje? Prawda w 100%. Ale oddal nas do Meresinskiego a potem... zgodzil sie oddac do TSu (TS nie moglby wtedy wejsc bez zgody TF) Wiec gadasz totalne glupoty.

Uczepiles sie tego ze niby negujemy wklad Cupiala w sukcesy co jest naprawde nie do ogarniecia dla mnie bo nikt czegos takiego nie napisal.

I nie, nie czytasz ze zrozumieniem, absolutnie.
Odpowiedz cytując