Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21643
Stary 20.11.2019, 16:06
Czytam ze zrozumieniem. Wy i tak nic się nie nauczycie. Wam jest potrzebna 4 liga żeby pewne rzeczy zakumać. Palnijcie sami się w lep i zobaczcie w jakiej rzeczywistości działają Polskie kluby. Wskarzcie mi 2 takiego człowieka w Polskiej piłce co tyle lat z sukcesami łożył na klub? Spalona ziemia? Spalona ziemia to była np w Polonii Warszawa bez żadnych sukcesów. 4 liga wam chyba otworzy oczy. Błędy każdy popełniał i Boguś też ale nie zostawił nas w 4 lidze. Nie chciał oddać SA do TS i widać miał rację. Za wszystko odpowiada TS. Ciekawe jakby sobie bez Cupiała poradzili i jak szybko byśmy zlecieli do niższych lig przed 2000 rokiem.
Odpowiedz cytując