Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 20.11.2019, 16:00
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
No tak bo był Czekaj to nie stawiajmy już na nikogo. Zwłaszcza że jesteśmy tak bogaci że grajka kupionego za hajs nie możemy nawet wypróbować. I o to tak różnica między nim a Czekajem. A błędy Janickiego są tak komiczne że nawet Czekaj takich nie robił.
Możesz go sobie wypróbować, w Futbol Managerze. Trener go wystawi jak uzna że się nadaje. A na to musi sobie Szota zapracować grą na treningach i rezerwach.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując