Mar85 napisał(a):

|
No tak bo był Czekaj to nie stawiajmy już na nikogo. Zwłaszcza że jesteśmy tak bogaci że grajka kupionego za hajs nie możemy nawet wypróbować. I o to tak różnica między nim a Czekajem. A błędy Janickiego są tak komiczne że nawet Czekaj takich nie robił.
|
Możesz go sobie wypróbować, w Futbol Managerze. Trener go wystawi jak uzna że się nadaje. A na to musi sobie Szota zapracować grą na treningach i rezerwach.