Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 20.11.2019, 15:52
UcheJ napisał(a):Wyświetl post
Na podstawie tego że gorszy od Janickiego nie może być wszszegolnosci że gra od deski do deski w u20
Czyli z powodu ciężkiego frajerstwa. Rozumiem.
Niczego Czekaj nie nauczył...

Radzę przyjąć do wiadomości że może być o wiele gorszy od Janickiego i najprawdopodobniej jest.

No to na pewno na Śląsk Szota w pierwszym składzie, inaczej Skowronek to sabotażysta.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.11.2019 o godz. 15:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując