UcheJ napisał(a):

|
Na podstawie tego że gorszy od Janickiego nie może być wszszegolnosci że gra od deski do deski w u20
|
Czyli z powodu ciężkiego frajerstwa. Rozumiem.
Niczego Czekaj nie nauczył...
Radzę przyjąć do wiadomości że może być o wiele gorszy od Janickiego i najprawdopodobniej jest.
No to na pewno na Śląsk Szota w pierwszym składzie, inaczej Skowronek to sabotażysta.