Karherop napisał(a):

To oficjalne stanowisko czy tak Ci się po prostu wydaje (bo nic nowego nie wrzucono)?
Im Panowie (i Panie) zaczną szybciej konkretny dialog tym unikną kolejnych nieporozumień. Pytanie czy zaczęli, czy trwa sobie impas i obie strony są obrażone?
|
Wisłocki odmówił komentowania spotkań powołując się na ustalenia z zebrania TS i SA