Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21634
Stary 20.11.2019, 14:52
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To oficjalne stanowisko czy tak Ci się po prostu wydaje (bo nic nowego nie wrzucono)?

Im Panowie (i Panie) zaczną szybciej konkretny dialog tym unikną kolejnych nieporozumień. Pytanie czy zaczęli, czy trwa sobie impas i obie strony są obrażone?
Wisłocki odmówił komentowania spotkań powołując się na ustalenia z zebrania TS i SA
Odpowiedz cytując