Ajax napisał(a):

|
Na chwilę obecną TS i SA wstrzymują się od dalszego komentowania sprawy co jest dobrym prognostykiem na przyszłość.
|
To oficjalne stanowisko czy tak Ci się po prostu wydaje (bo nic nowego nie wrzucono)?
Im Panowie (i Panie) zaczną szybciej konkretny dialog tym unikną kolejnych nieporozumień. Pytanie czy zaczęli, czy trwa sobie impas i obie strony są obrażone?