Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21631
Stary 20.11.2019, 14:18
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
I pod tym się podpisuję czterema kończynami. I na to czekam.

Ale coś w człowieku pęka po tym całym dziadostwie które przeżyliśmy dostaję informację że są kolejne problemy tam gdzie ich być nie powinno.
Tutaj natomiast ja podpisze sie pod Twoimi slowami bo i we mnie wczoraj tez cos peklo i tez czuje ogromne rozgoryczenie i przerazenie w zwiazku z perspektywa kolejnych zimowe dramaty. Po ochloniecie moze prostu moze nie widze tego jako "jednostronny problem" i to nas rozni.

Pozdr.
Odpowiedz cytując