Dive Pirate napisał(a):

I pod tym się podpisuję czterema kończynami. I na to czekam.
Ale coś w człowieku pęka po tym całym dziadostwie które przeżyliśmy dostaję informację że są kolejne problemy tam gdzie ich być nie powinno.
|
Tutaj natomiast ja podpisze sie pod Twoimi slowami bo i we mnie wczoraj tez cos peklo i tez czuje ogromne rozgoryczenie i przerazenie w zwiazku z perspektywa kolejnych zimowe dramaty. Po ochloniecie moze prostu moze nie widze tego jako "jednostronny problem" i to nas rozni.
Pozdr.