Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21630
Stary 20.11.2019, 14:14
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Podsumowując - liczę, że Tomasz Jażdżyński i spółka oraz Rafał Wisłocki i spółka spotkają się gdzieś w połowie drogi, znajdą rozwiązania, które pozwolą na rozwój całej Wisły.

Bo to, że "trio" robi dobrą robotę w SA jest bezsprzeczne (wynik sportowy to inna bajka), a mam nadzieję, że i zarządzający TSem też będą potrafili się swoimi działaniami w najbliższym czasie obronić i zyskać trochę Waszego zaufania.
I pod tym się podpisuję czterema kończynami. I na to czekam.

Ale coś w człowieku pęka po tym całym dziadostwie które przeżyliśmy dostaję informację że są kolejne problemy tam gdzie ich być nie powinno.
Odpowiedz cytując