Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21627
Stary 20.11.2019, 13:58
Gdyby nie Cupiał... a zresztą co tu opowiadać. Jak ktoś nie zna jego wpływu i dokonań to niech lepiej wypierdala z tego forum. Facetowi dozgonny szacunek(za sukcesy i za to, że istniejemy, bo wiele klubów nie miało tego szczęścia...). W dodatku po wydarzeniach z TSem, Sarapatą i Sharksami to naprawdę... Facet musiał przez lata obracać się w środowisku bandytów(zorganizowana grupa przestępcza + ich przybudówki z SKWK na czele). Szok, że tyle czasu wytrzymał.
Odpowiedz cytując