Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21623
Stary 20.11.2019, 13:43
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Jakoś sobie z tym poradzę.
Dokładnie o to chodzi, o hajsy i posadki a SA do dojenia kasy to już było wieloletnie źródełko od czasów BC.
Finalnie niestety doszliśmy do momentu że nie ma co jeść i wchodzimy w kanibalizm.
Czyli jak rozumiem wedlug Ciebie jedynym rozwiazaniem sytuacji jest to zeby TS sie polozyl, zwinal w kulke i umarl z glodu? Bo tak nakazuje przyzwoitosc? I pal szesc ilu to Wislakow z innych sekcji posle na ulice i pozbawi szans na sport? Masz racje ze TS ma duzo na sumieniu i jesli ma sie zrehabilotowac to czekaja ich lata ciezkiej pracy ale jak rozumiem wedlug Ciebie jedyna opcja rehabilitacji jest "pasc z glodu" uzywajac Twojej metafory? Piszesz ze powinni sobie dawac rade bez pilki i moze i masz racje ale zeby do tego doprowadzic to musza dotrwac do momentu kiedy taki rozbrat mialby sens a oni przeciez tez buduja na tym co zastali w TSie po poprzednikach i to trwa. Ale nie. Smierc callego TSu i dziesiatek sekcji, setek sportowcow,i dla zwyklej przyzwoitosci i za grzechy poprzednikow i dlatego ze Ciebie "obchodzi tylko pilka". Brzmi sensownie...

Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że mamy nową odsłonę, nowe twarze ale po owocach ich poznacie. IMO potrzeba więcej niż rok czasu aby ludzie ponownie zaufali TS.
Ja tez TSowi nie ufam, szczerze. Ale sam piszesz ze rok to za malo zeby ludzie zaufali ale ten kij ma dwa konce i to tez za malo zeby ich skreslac albo mowic ze chodzi im "tylko o kasiore i posady"
Ostatnio edytowane przez Dzinus : 20.11.2019 o godz. 13:45.
Odpowiedz cytując