Dla przypomnienia -
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...em_Towarzystwa
Ta patologiczna osoba dostała 69 głosów na 73 możliwe. Rozumiem, że tych ludzi(formalnie i nieformalnie) nie ma już w TSie

? W dodatku Sarapata to nie osoba przypadkowa, bo działała w TSie...