|
Zaraz będziesz złym Wiślakiem bo nie interesuje Cię los sekcji pływania i judo w TS.
Chodzi tylko i wyłącznie o hajs. Ciekawe gdzie byli w zeszłym roku? Ktoś posprzątał za nich, sprawa ucichła więc teraz dalej chcą doić pod szyldem 113lat tradycji wielkiego TSu.
|