serek.c2 napisał(a):

|
Ale ile będziesz wracał do lat minionych? .
|
Lat ? Hmm nawet rok nie minął, więc sorry ale ja w dobre intencje TS nie wierzę :]
Wystarczająco się przedstawili na przestrzeni nie jednego ale kilku lat.
Chcecie różowych okularów wasz wybór, odnoszę się tutaj również do kolegi z postów wcześniej, ja tego nie kupuję i nie interesują mnie pozostałe sekcje TS, jak sobie dadzą radę bo gdyby były dobrze zarządzane to z obiektami którymi dysponują plus kasą z budżetówki daliby sobie radę na luziku.