Levis88 napisał(a):

@serek
To samo pisałeś przy Marzenie. Dajmy im szansę; to nasi ludzie; wiślacy z krwi i kości; na wyjazdy jeździli bla bla bla
I koło się zamyka.
|
Tak, to samo pisałem, nigdy tego nie ukrywałem - może dlatego, że dałem się nabrać obserwuję teraz wszystko dokładniej? Mam też dużo większe możliwości, by sprawdzać co i jak.
Banda złodziei trafiła swego czasu do TSu, nie przekreślaj całego klubu tylko dlatego, że kilku ludzi okazało się zwykłymi ...
ps. o wyjazdach nie pisałem, bo akurat o Dukacie miałem zdanie wyrobione od samego początku