Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21615
Stary 20.11.2019, 13:12
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
@serek
To samo pisałeś przy Marzenie. Dajmy im szansę; to nasi ludzie; wiślacy z krwi i kości; na wyjazdy jeździli bla bla bla
I koło się zamyka.
Tak, to samo pisałem, nigdy tego nie ukrywałem - może dlatego, że dałem się nabrać obserwuję teraz wszystko dokładniej? Mam też dużo większe możliwości, by sprawdzać co i jak.

Banda złodziei trafiła swego czasu do TSu, nie przekreślaj całego klubu tylko dlatego, że kilku ludzi okazało się zwykłymi ...

ps. o wyjazdach nie pisałem, bo akurat o Dukacie miałem zdanie wyrobione od samego początku
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 20.11.2019 o godz. 13:15.
Odpowiedz cytując