Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21612
Stary 20.11.2019, 13:02
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Proponuję wrócić do roku ubiegłego, wiem że pamięć ludzka bywa zawodna, sam mam z tym problemy.
Apropo dobrego wujka BC to był dojony na prawo i lewo pewnie dlatego doszedł do ściany i powiedział dość, więc jemu naprawdę bym odpuścił.
Ale ile będziesz wracał do lat minionych? Trzeba o tym pamiętać, ale nie ciągle tym żyć. Całą Wisłę trzeba ratować, TS to jej wielka część, nie można pozwolić by przez kilku złodziei upadło 113 lat historii. W TS też zachodzą zmiany, są nowi ludzie, ile to można pisać? Jest Wisłocki i inni członkowie zarządu. Daj im szansę, patrz na ręce, ale nie skreślaj od razu, bo chcą wyprowadzić TS na prostą, tak samo jak trio SA. Trzeba im pomóc i kibicować by się obu podmiotom udało przetrwać ciężkie chwile.

Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Szybko zapominają co poniektórzy... Dalej brońcie TSu tak jak Marzeny S.i spółki.
Historia zatoczyła kolejne koło...
Właśnie nie zapominamy, próbujemy działać, by też w TS wszystko postawić na nogi, bo to jest Wisła. Historia żadnego koła nie zatoczyła.
Odpowiedz cytując