Dive Pirate napisał(a):

Proponuję wrócić do roku ubiegłego, wiem że pamięć ludzka bywa zawodna, sam mam z tym problemy.
Apropo dobrego wujka BC to był dojony na prawo i lewo pewnie dlatego doszedł do ściany i powiedział dość, więc jemu naprawdę bym odpuścił.
|
Bylbym wdzieczny jakbys darowal sobie takie przycinki szczegolnie ze nie maja w ogole poparcia w rzeczywistosci. Wyrazniem pytam w jakis sposob TS w te chwili "ssie" z SA a nie co dzialo sie rok temu.
Zapewniem Was ze nikt nie zapomnial co sie dzialo i tez jednoczesnie nikt nie broni ludzi ktorzy do tego doprowadzili. Ale tutaj jest zupelne zamotanie z poplataniem tematow.