Dive Pirate napisał(a):

Mają inne sekcje plus obiekty, jak się ograną spokojnie zarobią, ale jak chcą dalej ssać z SA mówię NIE !
Już wyssali nam piłkę poniżej poziomu dna.
|
W jakis sposob "ssa" z SA w tej konkretnej sytuacji? Budujac samemu od zera Akademie bo Cupial olal temat? Bo nie do konca rozumiem ta czesc wypowiedzi.