Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21606
Stary 20.11.2019, 12:44
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Mają inne sekcje plus obiekty, jak się ograną spokojnie zarobią, ale jak chcą dalej ssać z SA mówię NIE !
Już wyssali nam piłkę poniżej poziomu dna.
W jakis sposob "ssa" z SA w tej konkretnej sytuacji? Budujac samemu od zera Akademie bo Cupial olal temat? Bo nie do konca rozumiem ta czesc wypowiedzi.
Odpowiedz cytując