|
W tym oświadczeniu napisali tak jakby stadion Wisły należał do klubu, a wymiana murawy to był prezent od miasta...
Do tego wrzucają TS i SA do jednego worka. Prawda w oczy kole...
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez tiXR : 20.11.2019 o godz. 12:43.
|