serek.c2 napisał(a):

Nie, TS nie dążył do zarżnięcia SA, zarzynali ją zwykli złodzieje, którzy dostali się do władz najpierw TS (i też drenowali pieniądze), później SA. Broniłem ich swego, bardzo się myliłem - to jednak sprawia, że patrzę na ręce wszystkim na Wiśle jak nigdy dotąd.
Ps. nikt 4 ligi nie chce
|
Może odświeżę pamięć: Marzena, Damian, zawodnik który dostał wyrok wcześniej, to skąd się wzięli ?
Kto dopuścił resztę ziomeczków do drenażu ?
Dlatego piszę że dla mnie nie powinno być dialogu z TS to że zmienili twarze na rozkładówce nic nie znaczy, jeśli chcesz się dalej nabierać droga wolna.
Jeśli jest tak jak mówisz że wszystko co złe mamy za sobą obecne władze TS powinny zachować się właściwie.