Dive Pirate napisał(a):

Ja piszę o piłce nożnej gdybyś nie zauważył, reszta sekcji TS nie ma dla mnie znaczenia.
TS dążył do zarżnięcia SA tak czy nie ? Chyba że już zapomniałeś co działo się w ubiegłym roku. Mało tego, wygląda że TF kable byłoby to również na rękę. Każdy kto umie czytać ze zrozumieniem to widzi nie trzeba być bystrzakiem.
|
No to przykro mi bardzo, dla mnie liczy się cała Wisła.
Nie, TS nie dążył do zarżnięcia SA, zarzynali ją zwykli złodzieje, którzy dostali się do władz najpierw TS (i też drenowali pieniądze), później SA. Broniłem ich swego, bardzo się myliłem - to jednak sprawia, że patrzę na ręce wszystkim na Wiśle jak nigdy dotąd.
Ps. nikt 4 ligi nie chce
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
tak po prawdzie , to nawet spelnienie warunkow tria , nie ukroci mozliwosci zarobkowania TSowi
|
Oczywiście, że nie - ale chcą się tak dogadać, żeby nie rywalizować.