|
Sorry, nie dogadamy się w tej kwestii, piszesz jakby TS to nie była Wisła...
Mimo wszystko dowiedziałbym na Twoim miejscu się więcej na temat TS - ile tam choćby szkoli się dzieciaków-Wiślaków, jaki jest stan infrastruktury, jak budowano akademię mimo ograniczonych środków...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 20.11.2019 o godz. 12:02.
|