serek.c2 napisał(a):

Nie, nie jest to nic dziwnego. Niczym dziwnym nie jest też oczekiwanie przez TS profitów z tytułu zamknięcia swojego sklepu, przekazania akademii którą TS sam zbudował i z której czerpie korzyści itp.
Wytłumacz, o co chodzi z tymi 40 mln na klatę?
.
|
Serku przecież wiesz że chodzi o długi
Może już mniej bo chłopaki część spłacili. A co do gadżetów IMO z piłki całe 0% na rzecz TS się należy.
Mogą sobie sprzedawać gadżety swoich sekcji.