Dive Pirate napisał(a):

|
I to jest coś dziwnego że chcą mieć prawa do nazwy, logo, gadżetów i jakieś boisko dla akademii biorąc na klatę 40 mln ? To są dodatkowe oczekiwania ? Please FFS.
|
Nie, nie jest to nic dziwnego. Niczym dziwnym nie jest też oczekiwanie przez TS profitów z tytułu zamknięcia swojego sklepu, przekazania akademii którą TS sam zbudował i z której czerpie korzyści itp.
Wytłumacz, o co chodzi z tymi 40 mln na klatę?
maxx304 napisał(a):

|
nie bez powodu SA miała własny herb, jak widać.
|
SA miała własne logo bo tak chciał Cupiał.
maxx304 napisał(a):

|
A w świetle tego, co napisał MaLk, widać kto tu kombinuje.
|
Przecież tu chodzi o bezpieczeństwo znaku a nie żadne kombinacje... MaLk napisał też, że "że to skomplikowane i wielkiej pewności zabezpieczenia czyichś interesów nie daje".