|
A czy ja napisałem, że to coś dziwnego? Również uważam, że to powinno zostać uregulowane. Pisałem tylko o tym, kto komu stawia warunki. Poznaliśmy tylko ogólniki, bez żadnych szczegółów (czyli co w zamian otrzyma TS, np. jakie procenty ze sprzedaży gadżetów). Nie znamy, jakie obawy może mieć TS - bez tego ciężko opowiadać się po którejś ze stron. Ja po prostu czekam na odpowiedź TS w tej sprawie, a ta w jakiejś formie musi się pojawić.
|