MaLk napisał(a):

Otóż to Spółka Akcyjna jest całkowitym sukcesorem i posiadaczem prawa do dorobku i tradycji całej piłkarskiej sekcji "Wisły Kraków", a więc de facto tego, od czego klub i nazwa powstały. Posiada więc co najmniej równe prawa do tego, aby być właścicielem znaku towarowego, tudzież po prostu nazwy "Wisła Kraków".
|
A z czego to wynika?
Tylko z prawa moralnego?
To, co pogrubiłeś to wyciąg z jakiegoś aktu notarialnego czy tylko Twoje życzenia?