Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21578
Stary 20.11.2019, 11:28
Zgadzam się, jednak chodzi o bezpieczeństwo znaku, a znak jest bezpieczny właśnie w TS, skoro w pierwszym zdaniu piszesz, że "to skomplikowane i wielkiej pewności zabezpieczenia czyichś interesów nie daje".

Nie wiem czemu piszesz, że TS "łaskawie" udziela SA pozwolenie na używanie znaku i nazwy. TS to po prostu robi i tyle, nie robi z tym żadnych problemów.
Odpowiedz cytując