|
Zgadzam się, jednak chodzi o bezpieczeństwo znaku, a znak jest bezpieczny właśnie w TS, skoro w pierwszym zdaniu piszesz, że "to skomplikowane i wielkiej pewności zabezpieczenia czyichś interesów nie daje".
Nie wiem czemu piszesz, że TS "łaskawie" udziela SA pozwolenie na używanie znaku i nazwy. TS to po prostu robi i tyle, nie robi z tym żadnych problemów.
|