Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21567
Stary 20.11.2019, 10:35
Serek, poważnie? Po tym co TS odjebał czekasz na jakąś odpowiedź ? Mam na myśli wszystkie próby zmian właścicielskich mające na celu ujebanie SA. Ja mam w głębokim poważaniu zdanie tych dyletantów tudzież Pań lekkich obyczajów bo inaczej się tego nie da nazwać. Dla mnie nie ma dialogu ze skompromitowanym do cna stowarzyszeniem. Co oni prezentują sobą ? Mają tereny i budynki od lat w samym centrum miasta i nie potrafią nic ogarnąć tylko jadą na zapomogach przecież to jest patologia pierwszego sortu daj te miedzę komuś ogarniętemu i zobaczysz zyski. To jest wstyd i hańba, zarznęli piłkę a teraz jakieś warunki stawiają (wcześniej chyba zarżeli inne sekcje) WTF ? ja się pytam ? Jakie procenty od sprzedaży gadżetów piłkarskich ? Dał bym im wielkiego fuc... macie inne sekcje róbcie sobie pamiątki a od piłki którą zarznęliście jak świnię na dożynkach wara !
Odpowiedz cytując