FraMat napisał(a):

Moment, panowie. Jesteśmy na ostatnim miejscu w tabeli, ale różnica sportowa między Śląskiem a Wisłą jest raczej niewielka. Sląsk co prawda wygrywa ale gra straszną bułę.
Jak mówił śp. trener Górski: Mecz można wygrać, można przegrać, można zremisować.
|
Tylko w przypadku naszych zdrowych i w formie czołowych zawodników.
Przerwa na kadrę przyszła w o tyle dobrym momencie, że Śląsk złapał serie 3 wygranych z rzędu. Warto jednak przypomnieć że wcześniej miał passe 7 spotkań bez wygranej.
Pożyjemy zobaczymy.