- Z tego co się orientuję TS proponuje licencję nieodpłatną, ale oczywiście nie mam pewności, poczekajmy więc na info z Towarzystwa
- Nie wierzę, że TS zrobiłby takie ruchy, pytanie tylko czy w umowie licencyjnej nie da się tego uregulować
Na pytanie o przepis nie odpowiem, nie mam wiedzy w temacie. To zadanie dla naszych forumowych speców
