Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21561
Stary 20.11.2019, 09:19
- Z tego co się orientuję TS proponuje licencję nieodpłatną, ale oczywiście nie mam pewności, poczekajmy więc na info z Towarzystwa
- Nie wierzę, że TS zrobiłby takie ruchy, pytanie tylko czy w umowie licencyjnej nie da się tego uregulować


Na pytanie o przepis nie odpowiem, nie mam wiedzy w temacie. To zadanie dla naszych forumowych speców
Odpowiedz cytując