|
Moment, panowie. Jesteśmy na ostatnim miejscu w tabeli, ale różnica sportowa między Śląskiem a Wisłą jest raczej niewielka. Sląsk co prawda wygrywa ale gra straszną bułę.
Jak mówił śp. trener Górski: Mecz można wygrać, można przegrać, można zremisować.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|