Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21559
Stary 20.11.2019, 08:54
TS ma majątek (grunty), który w razie kłopotów, o których wspomniano, jest zabezpieczeniem. SA takiego majątku nie ma.

Co do pierwokupu - po pierwsze, to chyba nie jest to do końca takie proste. Może ktoś pociągnie temat, mi zdecydowanie brak kompetencji:

https://twitter.com/em_es80/status/1...173294080?s=20

Po drugie, aby skorzystać z pierwokupu, trzeba mieć środki. TS ma majątek, ale nie gotówkę...

Wg mnie umowa licencyjna jest zdecydowanie wystarczają - SA swobodnie może używać znaku i nazwy, prawa do herbu i nazwy są z kolei bezpieczne.

Ps. http://historiawisly.pl/wiki/index.p...na_Olimpiadach
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 20.11.2019 o godz. 09:07.
Odpowiedz cytując