Armin napisał(a):

|
Ciekawe jakie kwiatki jeszcze wypłyną. To będzie gorący grudzień tak jak w zeszłym roku. Czasem się zastanawiam czy to wszystko nie powinno pierd.rok temu. I zacząć od 4 ligi, bo tak to gówno i medialne potyczki będą trwać latami.
|
.......nąc to sie w głowe powinieneś
Z kim chcesz od tej IV ligi? Z tymi nieudacznikami z TSu?