Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21551
Stary 19.11.2019, 21:10
Armin napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jakie kwiatki jeszcze wypłyną. To będzie gorący grudzień tak jak w zeszłym roku. Czasem się zastanawiam czy to wszystko nie powinno pierd.rok temu. I zacząć od 4 ligi, bo tak to gówno i medialne potyczki będą trwać latami.
.......nąc to sie w głowe powinieneś

Z kim chcesz od tej IV ligi? Z tymi nieudacznikami z TSu?
Odpowiedz cytując