Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 19.11.2019, 16:27
Sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Nie pompowałbym się co kolejkę hasłem "logika Ekstraklasy", bo jak widać po miejscu w tabeli mija się to całkowicie z prawdą. Niby jest nadzieja w efekcie nowej miotły ale z drugiej strony ja z uporem maniaka upierać się będę, że problem tkwi głównie w potencjale sportowym tej drużyny, a nie trenerze. Trzymam jednak kciuki za jakieś 0-1 po farfoclu/ samobóju/ rzucie karnym.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując