|
Sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Nie pompowałbym się co kolejkę hasłem "logika Ekstraklasy", bo jak widać po miejscu w tabeli mija się to całkowicie z prawdą. Niby jest nadzieja w efekcie nowej miotły ale z drugiej strony ja z uporem maniaka upierać się będę, że problem tkwi głównie w potencjale sportowym tej drużyny, a nie trenerze. Trzymam jednak kciuki za jakieś 0-1 po farfoclu/ samobóju/ rzucie karnym.
|