Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21543
Stary 19.11.2019, 14:35
Wydaje mi się, że sytuacja nie jest taka czarno-biała jak przedstawia pan TJ. Według mnie kością niezgody nie jest kwestia herbu/nazwy/pamiątek (jeżeli SA proponuje współwłasność z pierwszeństwem wykupu w wypadku plajty to TS nie ma ŻADNYCH argumentów na swoją obronę). Myślę po prostu że prawdziwa gra rozchodzi się o Akademie. Tajemnicą poliszynela jest fakt, iż owa akademia za pomocą składek rodziców trzyma TS przy życiu. Nie można też zapominać, że akademie rozkręcił (prawie od zera) pan Wisłocki. Nie można się dziwić, że średnio widzi mu się oddanie "swojego dziecka" do obcej spółki. Sytuacja jest w moim odczuciu nieciekawa, ale rok temu było gorzej i jakoś udało się wybrnąć z patu.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 19.11.2019 o godz. 14:37.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując