master17 napisał(a):

|
Dlatego propozycja Socios jest najlepsza do wyjścia z patowej sytuacji, ale jak widać już na nie i można się kopać z koniem.
|
A jaka to propozycja?
Czy to ta żeby "usiąść i wspólnie porozmawiać"?
Myślę że to Panowie robią już od dawna.
Pamiętajcie że nawet Kuby nie chcą słuchać.
I bynajmniej nie mówię tu o Wislockim, bo gdyby chodziło tylko o niego to w znaczącej części podział byłby już załatwiony.