Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21528
Stary 19.11.2019, 10:18
Jeżeli ktoś myśli, że w TS nastała normalność to się grubo myli. Miśki na pewno trzymają rękę na pulsie... Dlatego tak ważne jest by SA odcięła się od TS raz na zawsze! Szkoda tylko, że TS razem z Wisłockim zamiast oddać chłopakom pełnię władzy to bawią się w jakieś gierki...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując