|
Jeżeli ktoś myśli, że w TS nastała normalność to się grubo myli. Miśki na pewno trzymają rękę na pulsie... Dlatego tak ważne jest by SA odcięła się od TS raz na zawsze! Szkoda tylko, że TS razem z Wisłockim zamiast oddać chłopakom pełnię władzy to bawią się w jakieś gierki...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|