|
Jak wielu przede mną piszących większe zaufanie mam do Królewskiego czy Jazdzynskiego którzy prowadzą poważne biznesy ijak widać po ostatnich wywiadach grają w otwarte karty niż do milczacego TS-u za którym smród się będzie ciągnął jeszcze latami a pewności że nie kręcą się za nimi typy spod ciemnej gwiazdy nie ma zadnej
Dlatego przydałby się jasny komunikat od Kuby, bo to jedyna osoba która może przekonać pozostałych i pociągnąć za sobą niezdecydowanych
Btw, drogo kibic Wisły płaci za te 15 lat prosperity cupialowej
Bardzo drogo
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|