Levis88 napisał(a):

|
Wiślacy z krwi i kości to nas położyli na dno. Niechaj ci obecni pokażą swoje mordy publicznie i pokażą jaki mają wkład w ratowanie klubu i pomysł na jego dalsze działanie na poziomie ekstraklasy.
|
Dokładnie. Już to przerabialismy, każdy pamięta Marzenke i jej teksty jak przejmowali, że oni Wisłe mają w sercu, że są Wiślakami itd, sam pamiętam jak się cieszyłem, że Wisła jest w takich rękach, wydawało się, ze będzie może biedniej ale krzywdy nie dadzą zrobić, że jakoś poukładają wszystko itd. Sami przecieżWiślacy rządzili. A wiemy jak sie skończyło.