Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21523
Stary 19.11.2019, 08:18
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Wiślacy z krwi i kości to nas położyli na dno. Niechaj ci obecni pokażą swoje mordy publicznie i pokażą jaki mają wkład w ratowanie klubu i pomysł na jego dalsze działanie na poziomie ekstraklasy.
Dokładnie. Już to przerabialismy, każdy pamięta Marzenke i jej teksty jak przejmowali, że oni Wisłe mają w sercu, że są Wiślakami itd, sam pamiętam jak się cieszyłem, że Wisła jest w takich rękach, wydawało się, ze będzie może biedniej ale krzywdy nie dadzą zrobić, że jakoś poukładają wszystko itd. Sami przecieżWiślacy rządzili. A wiemy jak sie skończyło.
Odpowiedz cytując